reklam

Çalsin Sazlar 2015 Yerli Film Ücretsiz Full indir

Yazar: Ücretsiz Tek Link Film İndir Tarih: 17 Mayıs 2015 Yorum: 0 Yorum

Çalsin Sazlar 2015 Yerli Film Ücretsiz Full indir

Çalsin Sazlar 2015 Yerli Film Ücretsiz Full indir (2)
Vizyon Tarihi:
09 Ocak 2015

Yapımı :
2015 – Türkiye

Tür :
DramKomediRomantik

Yönetmen :
Nesli Çölgeçen

Oyuncular :
Belçim Bilgin Erdoğan ,  Engin Hepileri ,  Serhat Özcan ,  Caner Cindoruk ,  Deniz Özerman

Senaryo :
Nesli Çölgeçen

Yapımcı :
Berna Akpınar ,  Aydın Sarıoğlu

Nesli Çölgeçen’in uzun bir aradan sonra kamera arkasına geçtiği Çalsın Sazlar filmi, yeni yılın ilk ayında gösterime girecek. Filmde hayatı hafife alan uçarı iki arkadaşın, aynı kadına aşık olduktan sonra yaşadıkları acı tatlı olaylar, 1960’lı yıllardan günümüze dek uzanan bir öyküde aktarılacak.

Her ikisi de dalgacı, hayalci ve hayatı hafife alan iki yakın dost, müdavimi oldukları çalgılı meyhanede şarkı söyleyen Yasemin’e aşık olurlar. Herkesin yüreğini hoplatan ama bir o kadar da dobra bir kadın olan Yasemin ve iki gencin eğlenceli, neşeli ve aynı zamanda naif, hüzünlü hikayesi aşk ve dostluk kavramlarını farklı bir kurguyla da masaya yatırıyor.

Selamsız Bandosu ve Züğürt Ağa gibi unutulmaz klasiklere imza atan Nesli Çölgeçen’in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Belçim Bilgin, Caner Cindoruk ve Engin Hepileri bulunuyor. Yapımcılığını Plan Prodüksiyon’un yürüttüğü aşk, dram ve komedi türündeki filmde, üç kahramanın trajik hayatları farklı derinliklerle zenginleşiyor. Film oyuncu kadrosunun yanı sıra keyifli müzikleriyle de dikkat çekiyor.

 

Bu Filme Benzer Filmler

Yorumlar