reklam

Elizabethtown 2005 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Yazar: Ücretsiz Tek Link Film İndir Tarih: 24 Ekim 2016 Yorum: 1 Yorum

Elizabethtown 2005 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

elizabethtown-2005-turkce-dublaj-ucretsiz-full-indir-2

Orijinal İsim:

Normal İsim: Elizabethtown

Yapımı: 2005, ABD

Tür: Dram, Komedi, Romantik

Süre: 123 Dakika

Yönetmen: Cameron Crowe

Oyuncular: Orlando Bloom, Kirsten Dunst, Jessica Biel, Alec Baldwin, Susan Sarandon

Senaryo: Cameron Crowe

Yapımcı: Tom Cruise, Cameron Crowe

Özet:

Drew Baylor spor ayakkabıları üreten büyük bir şirkette ayakkabı tasarımcısı olarak görev yapmaktadır. Patronuyla arası çok iyidir. Şirketin yükselen yıldızı olarak tanınmaktadır. Ancak son yaptığı spor ayakkabı tasarımındaki hatası nedeniyle kampanya fiyaskoyla sonuçlanır. Şirketini 972 milyon dolar zarara uğrattığı için de işinden kovulur.

Sanki bütün bunlar yetmezmiş gibi özel hayatında da işler kötüye gider. Annesinden gelen telefonla, babasının öldüğü haberini alır. Babasının cenazesini alıp getirmek için bir an önce uçağa atlayıp Kentucky eyaletindeki Elizabethtown’a hareket etmesi gerekmektedir. Hayatta olduğu sırada hiç geçinemediği ve anlaşamadığı babasının cenazesini alma görevi ona düşmüştür.

Uçak yolculuğu sırasında Claire adlı hostesle tanışır. Hayata daima pozitif açıdan bakan bir kadın olan Claire, Drew’in hayatının akışını değiştirecektir. Kentucky’e ulaşan Drew orada babasının hayatı ve aile kökenleri üzerine o güne kadar duymadığı çok sayıda detay öğrenir. Claire’in de yardımıyla kendi kaderiyle ilgili birtakım olasılıkları keşfetmeye başlar.

 

Etiketler :

Bu Filme Benzer Filmler

Yorumlar

  1. Sevindik diyor ki:

    Aynı yastığa baş koymasakta, aynı geceye üşüyoruz biIiyorum.