reklam

Ex Machina 2015 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full Film indir

Yazar: Ücretsiz Tek Link Film İndir Tarih: 21 Mayıs 2015 Yorum: 0 Yorum

Ex Machina 2015 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full Film indir

Ex Machina 2015 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full Film indir (2)
Yapımı :
2015 – ABD ,  İngiltere

Tür :
Bilim KurguDramGerilim

Süre:
108 Dak.

Yönetmen :
Alex Garland

Oyuncular :
Domhnall Gleeson ,  Alicia Vikander ,  Oscar Isaac ,  Corey Johnson ,  Chelsea Li

Senaryo :
Alex Garland

Yapımcı :
Andrew Macdonald ,  Allon Reich

Caleb (Domhnall Gleeson), dünyanın önde gelen internet şirketlerinden birinde çalışan bir yazılımcıdır. Günün birinde şirket içi bir yarışmayı kazanır. Ödül olarak ise şirketin herkesten uzak, dağlarda yalnız yaşayan CEO’su Nathan’ın (Oscar Isaac) orman içindeki evine bir hafta misafir olacaktır. Ancak Caleb’in bilmediği bir şey daha vardır: Bu misafirlik sırasında dünyanın ilk tamamlanmış yapay zekalı robotu olan Ava ile (Alicia Vikander) ilişki kurma deneyine katılması gerekecektir.
Henüz 24 yaşındaki Caleb, sadece Silikon Vadisi’nin değil dünyanın da en önemli teknoloji şirketinde yazılım uzmanı olarak çalışmaktadır. Şirketin gizemli CEO’su Nathan ise hem şirketten hem insanlardan uzakta, özel bir dağ evinde yaşamaktadır. Caleb, düzenlenen bir yarışmada, Nathan’ın dağ evinde 1 haftalık bir ‘ödül’ kazanır.
Fakat içine çekileceği deneyden habersizdir. ‘Ava’ adında güzel bir robot kızın bedeninde, dünyanın ilk gerçek yapay zekası Caleb’i beklemektedir…. Yönetmenliğini ve senaristliğini Alex Garland’ın paylaştığı bilimkurgu filminin başrollerinde Oscar Isaac, Domhnall Gleeson ve Alicia Vikander yer alıyor.

 

Bu Filme Benzer Filmler

Yorumlar