reklam

Korku 2009 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Yazar: Ücretsiz Tek Link Film İndir Tarih: 3 Haziran 2015 Yorum: 0 Yorum

Korku – Dread 2009 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Korku 2009 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir (2)
Vizyon Tarihi:
30 Ekim 2009

Yapımı :
2009 – İngiltere

Tür :
DramGerilim ,  Korku

Yönetmen :
Anthony Diblasi

Oyuncular :
Jackson Rathbone ,  Elissa Dowling ,  Laura Donnelly ,  Shaun Evans ,  Hanne Steen

Senaryo :
Clive Barker ,  Anthony Diblasi

Yapımcı :
Clive Barker ,  Jorge Saralegui

Anthony Di Blasi’nin ilk yönetmenlik deneyimi olan ”Dread” korku roman yazarı Clive Barker’ın kısa hikayesinden uyarlanmış. Film, üç üniversite öğrencisinin korku kavramı ve insanların nelerden korktukları üzerine çalıştıkları projeyi konu alıyor. Stephen (Jackson Rathbone) yeni tanıştığı evinin alt katında tek başına yaşayan Quaid’in (Shaun Evans) teklifiyle projenin içinde olmayı kabul eder. Stephen’in sınıf arkadaşı güzel ve sempatik Cheryl’de (Hanne Steen) projeye katılır ve üçlü insanlarla en karanlık korkuları hakkında röportajlar yapmaya başlarlar. Sıra üçlüye geldiğinde genç öğrenciler yaptıkları konuşmalarla içlerindeki en karanlık korkuları ve sırları keşfedeceklerdir. ”Dread”, psikolojik olarak etkileyici ve farklı bir korku filmi izlenimi veriyor.

Film, üç üniversite öğrencisinin korku kavramı ve insanların nelerden korktukları üzerine çalıştıkları projeyi konu alıyor.

Stephen (Jackson Rathbone) yeni tanıştığı evinin alt katında tek başına yaşayan Quaid’in (Shaun Evans) teklifiyle projenin içinde olmayı kabul eder.

Stephen’in sınıf arkadaşı güzel ve sempatik Cheryl’de (Hanne Steen) projeye katılır ve üçlü insanlarla en karanlık korkuları hakkında röportajlar yapmaya başlarlar. Sıra üçlüye geldiğinde genç öğrenciler yaptıkları konuşmalarla içlerindeki en karanlık korkuları ve sırları keşfedeceklerdir.

 

Bu Filme Benzer Filmler

Yorumlar