reklam

Koruyucu 2012 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Yazar: Ücretsiz Tek Link Film İndir Tarih: 28 Mayıs 2015 Yorum: 0 Yorum

Koruyucu – Safe 2012 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Koruyucu 2012 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir (2)
Vizyon Tarihi:
11 Mayıs 2012

Yapımı :
2012 – ABD

Tür :
AksiyonGerilim ,  Suç

Süre:
94 Dak.

Yönetmen :
Boaz Yakin

Oyuncular :
Jason Statham ,  Reggie Lee ,  Anson Mount ,  Chris Sarandon ,  James Hong

Senaryo :
Boaz Yakin

Yapımcı :
Kevin Spacey ,  Lawrence Bender

Eski üst düzey bir ajana (Jason Statham) iki önemli görev verilir: önce ‘kötü adamlar’ tarafından kaçırılan 12 yaşındaki Chan adlı Çinli bir kızı kurtaracak ardından Rus Mafyasını, New York şehrinin yozlaşmış polislerini ve diğer kötü adamları alt edecek oldukça güvenli bir kombinasyonu harekete geçirecektir.

Jason Statham, Chris Sarandon, James Hong, Anson Mount, Robert John Burke, Reggie Lee ve Catherine Chan’in rol aldığı filmin konusu şöyle:

”Çinli yeraltı suç örgütü Triadlar, 10 yaşındaki Çinli matematik dahisi Mei’yi memleketi Nanjing’den kaçırarak, örgütün rüşvet ve haraç çarkının kasası olarak kullanılmak üzere Amerika’ya gönderir. Böylece örgüt tek bir bilgisayar ya da yazılı belge kullanmayacak, bütün sayılar küçük kızın aklında olacaktır. Rus mafyasıyla başı derde giren ikinci sınıf bir kafes dövüşçüsü olan Luke Wright, evsiz, beş parasız ve toplumdan soyutlanmış halde New York sokaklarında yaşamaktadır. Olaylar sonucu Rus mafyası, polis ve Triadlar arasında kalan Mei’yi, Luke Wright kurtarır ve kendi yok edilen hayatını da geri almak için şehrin altını üstüne getirir.”

 

Bu Filme Benzer Filmler

Yorumlar