reklam

Poltergeist Kötü Ruh 2015 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Yazar: Ücretsiz Tek Link Film İndir Tarih: 9 Eylül 2015 Yorum: 0 Yorum

Poltergeist Kötü Ruh – Poltergeist 2015 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Poltergeist Kötü Ruh 2015 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir (2)

Vizyon Tarihi: 22 Mayıs 2015
Yapımı : 2015 – ABD
Tür : Gerilim , Korku
Süre: 93 Dak.
Yönetmen : Gil Kenan
Oyuncular : Sam Rockwell , Rosemarie DeWitt , Saxon Sharbino , Kyle Catlett , Kennedi Clements
Senaryo : David Lindsay-Abaire
Yapımcı : Sam Raimi , Nathan Kahane

1980’li yılların unutulmaz korku filmi serisi Poltergeist’in 2015 yeniden çevrimi, klasik hikayeyi yapımcı Sam Raimi’nin yeni bir yorumuyla izleyicilere sunacak. Kötü ruhların işgal ettiği bir evde mahsur kalan ve küçük kızları bu ruhlar tarafından esir alınan bir ailenin üyeleri, kızlarını kurtarabilmek için bir araya gelip mücadele etmek zorunda kalacaktır.
Sam Raimi’nin yapımcıları arasında bulunduğu film, 80’li yılların efsanevi korku filmlerinden Poltergeist’ın yeniden çevrimi. Steve ve Diana’nın sakin ve huzurlu aile yaşantısı, yeni taşındıkları evlerinde yaşanmaya başlanan paranormal olaylarla sarsılmaya başlar. Üç çocuklarından en küçük olanı, bir gece evlerinde esrarengiz bir varlık olduğunu keşfeder ve ansızın ortadan kaybolur. Sonrasında aile, kendilerini hedef alan ve savaşı bırakmaya niyeti olmayan bir varlığın farkına varırlar. Gizemli bir geçmişi olan bu bölgede, geçmişin terörü yeniden ortaya çıkmıştır artık; her birinin hazırlıksız olarak yakalandığı bu savaşta hiçbir şey eskisi kalmayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Gil Kenan üstlenirken filmde yer alacağı duyurulan oyuncular arasında Sam Rockwell, Jared Harris ve Rosemarie DeWitt gibi isimler bulunuyor.

 

Etiketler :

Bu Filme Benzer Filmler

Yorumlar