Arif V 216 Full hd İndir

Arif V 216 Full hd İndir
torrent indir

Arif’in yakın dostu 216, insan olmaya karar vererek dünyaya gelir ve burada başına olmadık işler gelir. Her ne kadar insan olabilmek için kıyasıya bir çaba harcasa da 216’nın (Ozan Güven) farklılıkları çok barizdir. Üstelik bir de gözleri görmeyen Pembe Şeker’e (Seda Bakan) aşık olmuştur. Kötü niyetli bir iş adamının onu kopyalamaya kalkışmasıyla Arif (Cem Yılmaz) devreye girecek, 216’yı ve tüm dünyayı kurtarmaya çalışacaktır.
Arif’in GORA’dan sonra bir kez daha 216’yla yaşadığı maceraları anlatan Arif v 216 filmi, 2018’in Ocak ayında gösterime girdi. Film 2. kez 18 Mayıs’ta tekrar seyircilerle buluştu.

arif v 216 indir

Arif V 216’da karşımızda bizim daha önceden bildiğimiz robot 216 çıkıyor.Robot 216 insan olmak hayali ile yanıp tutuşuyor ve dayanamayıp insan olmak için dünyaya Arif’in yanına gidiyor.Bir sürü olay dizisinin ardından dünyada bir şekilde insan gibi yaşamaya başlar.Tabi robot 216 için bu oldukça zordur.İnsan gibi davranmaya tam olarak alışamayan robot 216 yaptığı hareketler ile dikkat çekmektedir.Robot 216 bir yandan kimliğini gizlemeye çalışırken bir yandan da aşk bacayı sarmıştır. Arif bu durumu farkeder robot 216 ile konuşmaya çalışır.Arif’in yaptığı son konuşmada robot 216 kırılır ve kendisini klonlamak isteyen iş adamının tuzağına düşer.Robot 216 Arif’e olan kızgınlığından ve kırgınlığından dolayı olayın farkında değildir.Arif yaptığı hatanın farkına varır ve onu kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışır.

Film indir linklerimiz sürekli güncellenmektedir. 

Film indir

Kırık Film İndir linki gördüğünüzde yorum bırakmayı unutmayınız.

Film indir

Arif V 216 Film İndir

Yerli ve yabancı filmleri Film İndir butonuna tıklayarak kolayca indirebilirsiniz.

Film indir

 

Benzer Filmler

The Motorcycle Diaries – Motosiklet Günlüğü 2004 Türkçe indir
Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili 2018 Türkçe indir
Papillon – Kelebek 2017 Türkçe Altyazılı indir
Nefes Nefese 10.Bölüm İndir