Ayin – Hereditary Torrent İndir

Ayin – Hereditary Torrent İndir
torrent indir

Graham ailesinin en büyüğü Ellen öldüğünde, ailenin geri kalan üyeleri kökleriyle ilgili korkutucu sırlardan haberdar olmaya başlarlar. Daha fazlasını öğrendikçe, kendilerine miras kalan bu kaderden kurtulabilmek için daha da umutsuzca çabalamaya başlarlar. Kendini dış dünyaya fazla açmamış annelerinin sakladıkları sırlar, ölümcül sonuçlar doğuracaktır.
Ayin- Hereditary filmi, korku film tarzında karşımıza çıkıyor. Korku filmlerinden bir farkı ise, ünlü oyunculardan oluşması, ayrı bir hava katmış filme. Ayin – Hereditary filminde ki oyuncuların performansı gerçekten üst seviyede diyebiliriz. Bunun kanıtı olarak da İmdb puanın yüksek olması da ispatlıyor. Film korku ile dramı bir arada harmanlamış. İlk başlarda biraz ağır ilerlese de film ilerledikçe ritmini buluyor. Filmin sonuna kadar yerinizden kalkmadan kendini izletiyor.

Ayin- Hereditary Torrent İndir

Ayin – Hereditary filmin konusu ve içeriği hakkında biraz söz söyleyecek olursak. Film, Graham Ailesi’nin büyükannenin cenazesi ile start alıyor. Graham Ailesi bu cenazeyi metanetle karşılıyor. Aile fertleri arasında ki ilşki zaten kopuk olduğundan pek etkilenmiyorlar. Ailede toparlayıcı rolünü baba üstlenmiş durumda.

Ayin- Hereditary Torrent İndir

Ayin- Hereditary Torrent İndir

Ayin Hereditary filminin, esas korkunç sahneleri daha sonraları ortaya çıkmaya başlıyor. Ailenin başında bir bela vardır. Ve büyükannenin eve bıraktığı maket evde, onlar ne yaparsa o makette de aynısı yaşanmaktadır. Bu kaderlerini değiştirmek için uğraşırlar.

Ayin- Hereditary Torrent İndir

Ayin- Hereditary Torrent İndir

Ayin – hereditary filmi 2018 yılına şimdiye kadar damga vuran bir film olarak duruyor. Filmin yönetmen koltuğunda Ari Aster’i görüyoruz. Filmin oyuncu kadrosu ise, Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro gibi isimler yer alıyor.

 

Ayin – hereditary filminin torrentini indirerek seyredebilirsiniz.

Ayin – hereditary evimizin rahatlığında, Türkçe dublaj olarak izleyebileceğimiz güzel bir filmdir.

Ayin- Hereditary Torrent İndir

Ayin- Hereditary Torrent İndir

FİLMİN ADI

Ayin – Hereditary

IMDB Puanı

7,4

FİLMİN TÜRÜ

Korku, Dram

OYUNCULAR

Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro

YÖNETMEN

Ari Aster

Ayin – Hereditary Fragmanı

Ayin – Hereditary Fragmanı 2

Ayin – Hereditary – Önemli Sahne

İyi Seyirler.

Benzer Filmler

Gringo Filmi Torrent İndir
Aksiyon Parkı – Action Point Torrent İndir
Oyun Gecesi – Game Night Torrent İndir
Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum – Down a Dark Hall Torrent İndir