Cici Babam Torrent İndir

Cici Babam Torrent İndir
torrent indir

Babaları vefat etmiş 3 kardeş, Gaziantep’in bir köyünde yaşayan annelerinin yanına giderken görmeye hiç alışık olmadıkları, son derece marjinal görünümlü bir otostopçuyu yanlarına alırlar. Bu tuhaf adam, sevgilisinin yanına gittiğini, ilk fırsatta onunla evleneceğini anlatır. Köye vardıklarında büyük sürpriz ortaya çıkar, rastaları ve dövmeleriyle dikkat çeken Tanju’nun (Mahir İpek) evleneceği kadın, 3 kardeşin dul annesi Melahat’ten (Yasemin Conka) başkası değildir. Bu durum özellikle çocuklardan Hacı (Onur Buldu) için büyük bir şok olacak, ‘cici baba’sının planlarını engellemek için her şeyi yapacaktır.
İlk olarak 20 Nisan 2018’de gösterime giren film, 13 Temmuz’da tekrar izleyici karşısına çıktı.
Cici Babam filmi komedi filmi olarak çok güzel bir film. Güldür Güldür ekibinin oyuncularının oynadığı film, gülmek isteyenler için ideal film olarak karşımıza çıkıyor. Cici Babam filmi, ailecek rahatlıkla izlenebilecek film olarak tavsiye ederim. Filmin özelliği argo kullanılmadan da güzel komedi filmi olabileceğini gösteriyor.

Cici Babam Filminin içeriğini kısaca açıklayacak olursak, üç kardeş babalarını kaybetmişlerdir. Anneleri internet üzerinden bir adam ile tanışır. Üç kardeşin, anneleri adamı yaşadığı köye davet eder. Adam köye giderken otostop yapar. Tesadüf eseri bu kardeşlerin arabasına biner. Bundan sonra, kardeşler adamı annelerinden uzak tutmak için, bir sürü komik ve eğlenceli anlar başlar. Cici Babam filmini sitemizden indirerek izleyebilirsiniz.

Cici Babam Torrent İndir

Cici Babam Filminin Yönetmen koltuğunda Meltem Bozoflu oturmaktadır. Filmin oyuncuları ise Onur Buldu, Derya Karadaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu gibi isimler yer verilmiş.

Cici Babam Torrent İndir

FİLMİN ADI

Cici Babam

IMDB Puanı

8.9

FİLMİN TÜRÜ

Komedi

OYUNCULAR

Onur Atilla – Özgün Aydın – Onur Buldu

YÖNETMEN

Meltem Bozoflu

Cici Babam Torrent İndir

Cici Babam Fragman 

Cici Babam Filminin fragmanı filmin ne kadar komik olduğu hakkında bilgi veriyor. Filmi izlemeden önce fragmanı mutlaka izlemenizi tavsiye edrim

Cici Babam – 2

Cici Babam Film Müziği

Cici Babam Filmi – Bahçede Nar Ağacı

**Cici Babam- En İyi Sahne**

İyi Seyirler.

Benzer Filmler

Gringo Filmi Torrent İndir
Ayin – Hereditary Torrent İndir
Aksiyon Parkı – Action Point Torrent İndir
Oyun Gecesi – Game Night Torrent İndir