Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz torrent indir

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz torrent indir
  • TürVeriler Güncelleniyor...
  • IMDBVeriler Güncelleniyor...
  • YapımVeriler Güncelleniyor...
  • Yapım YılıVeriler Güncelleniyor...
  • SüreVeriler Güncelleniyor...
  • YönetmenVeriler Güncelleniyor...
  • YapımcıVeriler Güncelleniyor...
  • Orjinal İsimÇukur 36.Bölüm
  • OyuncularVeriler Güncelleniyor...
torrent indir

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Çukur 36.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 36.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 36.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 3.Bölümde Neler Olacak?

Çukur 2.Sezon 3.bölüm fragman ve ilk sahnesini izlediğimizde; Yamaç, Efe’nin onu kurtarmak için kendini feda etmesine çok içerlemiş görünüyor. Yamaç göğsüne çukur dövmesi yaptırıyor. Çukur’u Karakuzular’ın elinden kurtarmak için yemin ediyor. gerekirse bu yolda ölebileceğini belirtiyor. Cumali ile Yamaç Çukur’daki eski dostları bir araya toplamaya çalışıyorlar.

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 2.Sezon 3.bölüm bizim tahminimize gelince. Cumali, Karakuzular’ı tek tek ortadan kaldırmaya devam edecek gibi. Cumali, çukur’daki eski dostların başına geçecek gibi görünüyor. Mahsun’un; Sena’ya aşık olması dbu bölümde veye daha sonraki bölümlerde başına iş açacak gibi görünüyor. Vartolu, Yamaç ve Cumali’nin yanında yer almasını bekliyoruz. Yamaç’ı kurtaran Selim’di, Selim bir kaç bölüm daha ön plana çıkmaz bence. Selim’in Çukur’a verdiği zararı önce kendisinin sindirmesi lazım. Fakat gizliden gizliye Karakuzular’a zarar vermeye devam edecek.

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm İlk Sahne İzle

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm Fragman İzle

Çukur 2.Sezon 2.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – Kendini Sakın Öldürtme!

Kemal’in abisi, Metin Karakuzular tarafından esir alındı. Yamaç boş durmayacağını oradakileri kurtarmaya gideceğini söyledi. Cumali, Yamaç’ın Çukur’a gideceğini öğrenince, Cumali silahını Yamaç’a verdi ve kendini öldürtmemesini söyledi.

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – Güzelindim Senin

Celasun’un sevdiği kız olan akşin düğünde yüzünün bir tarafının çok kötü şekilde yaralanmasından dolayı bunalıma girmiş durumda. Aynı zamanda bütün yakınlarını kaybetmiş olan Akşin’in durumu psikolojik olarak çok kötü durumdadır. Akşin aynaya bakınca yüzünün halini göstererek Celasun’a güzelindim senin dedi. Celasun’da ona moral olsun diye sen benim halen ak kızımsın dedi.

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – Hesap Sormaya Geldim

Mete’nin peşinde olduğu adamı, Celasun’un ekibi aldı. Mete ve arkadaşları, Celasun’un mekanına baskın düzenlediler. tam kavga çıkacağı zaman Karakuzular’ın adamları gelip her iki ekibe gözdağı verdi.

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – İdris Baba’nız Öldü.

Çeto ve Mazlum öldürülen adamlarından Cumali ve Yamaç’ı sorumlu tutuyor. Çukur ahalisine İdris Baba’nın resmine basmaya zorladılar. Metin resme basmadığı için ölesiye dayak yedi. Bu arada Yamaç ve Cumali’nin yerini söyleyene yüklü şekilde para verileceğini söyledi.

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – Çukur Her Yerde

Yamaç, Çukur’a giderken Mete ve adamları tarafından fark edilir. Bu arada Mete’nin kardeşi Efe, Yamaç’ı kaçırmaya çalışıyor. bu arada köşeye sıkıştılar. Efe silahı alıp meydana çıkınca, Mete ve adamları tarafından vuruldu.

Çukur 2.Sezon 2.Bölüm – Vartolu’yu Bekleyen Tehlike

Vartolu sokakta gece yürürken kaçırıldı, öldüresiye dövdüler. Bunu yapanlar ise sokak serserileriydi.

 

Benzer Filmler

Deccal 2 2017 1080p full indir
Elimi Bırakma 1. Sezon 18. Bölüm 1080p indir
Pablo Escobar Kötülüğün Efendisi Türkçe 1.SeZON Box Set indir
Şahin Tepesi 1. Sezon 1. Bölüm Sansürsüz indir