Çukur 36.Bölüm Sansürsüz torrent indir

Çukur 36.Bölüm Sansürsüz torrent indir
  • TürVeriler Güncelleniyor...
  • IMDBVeriler Güncelleniyor...
  • YapımVeriler Güncelleniyor...
  • Yapım YılıVeriler Güncelleniyor...
  • SüreVeriler Güncelleniyor...
  • YönetmenVeriler Güncelleniyor...
  • YapımcıVeriler Güncelleniyor...
  • Orjinal İsim
  • OyuncularVeriler Güncelleniyor...
torrent indir

Çukur 36.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 36.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 36.Bölüm Tek part İzle, Çukur 36.Bölüm Full HD İzle, Sansürsüz Çukur 36.Bölüm İzle, Çukur 2.Sezon 3.Bölüm İzle, Sansürsüz Çukur 2. Sezon 3.Bölüm İzle

Çukur 36.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 36.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 36.Bölümde Neler Olacak?

Çukur 2.Sezon 3.Bölüm fragmanını izlediğimizde; bu bölümde bol aksiyon olacağa benziyor. Yamaç Koçovalı abisi Cumali’ye Çukur’a döneceğini söylüyor. Cumali bu habere seviniyor. bu ikili Çukur’daki eski dostları bir araya getirmeye başlayacaklar. Büyük ihtimal ile Saadettin Vartolu bu bölümde, Yamaç ve Cumali’nin yanında yer alacak. Selim’in bu bölümde de resmen görünmesi beklenmiyor.

Çukur 36.Bölüm Ön İzleme

Çukur 36.Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 36.Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 35.Bölüm – Mahsun Sena’nın Peşinde

Mahsun’un Sena’yı bulmak için görevlendirdiği adamlar, akıl hastanesinde Sena’yı görüp evine kadar takip ettiler. Mahsun’a haber verdiler. Mahsun eve çıkıp Sena’yı gördü. Fakat adamlarına yanlış kızmış diyerek onları atlattı. Mahsun, Sena’ya ilk görüşte aşık oldu. bu ileride onun başını bela olabilir. Aynı zamanda da Sena İçinde gelecekte, böyle bir adamın takıntısı olması sorun yaratacaktır.

Çukur 35.Bölüm – Hesap Sormaya Geldim!

Mete, Celasun’un elinden aldığı adamdan dolayı çok kızdı. Bunun üzerine Celasun’un mekanına baskına gitti. Bu arada Karakuzular’ın adamı Zülfü gelerek onları tehdit etti.

Çukur 35.Bölüm – O Kızı Bul!

Çeto, Koçovalılar’ı bilakiste Yamaç Koçovalı’yı durdurmak için Sena’yı ele geçirmek istiyor. Bu görevi de Mahsun’a veriyor. Mahsun kızı buluyor fakat bulduğunu söylemiyor.

Çukur 35.Bölüm – İlk Günün Talihlisi

Çukur’da, Karakuzular’ın adamları öldürülmektedir. Çeto ve Mahsun İdris Koçovalı’nın resmine herkese basma emri veriyor. Aynı zamanda Yamaç ile Cumali içinde büyük bir ödül veriyorlar. Resme basmayı ret eden Metin, ilk gün talihlisi olarak belirlendi.

Benzer Filmler

Deccal 2 2017 1080p full indir
Elimi Bırakma 1. Sezon 18. Bölüm 1080p indir
Şahin Tepesi 1. Sezon 1. Bölüm Sansürsüz indir
İstanbullu Gelin 3. Sezon 63. Bölüm Sansürsüz indir