Erkenci Kuş 11.Bölüm Torrent İndir

Erkenci Kuş 11.Bölüm Torrent İndir
torrent indir

Erkenci Kuş Star Tv ekranlarının sevilen dizisi. Salı günlerinin en çok reyting alan, sosyal medyaya damga vuran Erkenci Kuş dizisi, yaz dizileri aksine gelecek vaat ediyor. Konusu aslında hepimizin alışık olduğu, annelerimizin bayıldığı zengin oğlan – fakir kız gibi görünüyor. Erken Kuş dizisinde ise işler tam anlamıyla böyle gitmiyor. Dizide zengin-fakir edebiyatına çok fazla yer verilmiyor, karakterlerin ayrı ayrı hikayeleri yer alıyor.

Erkenci Kuş 11.Bölüm İndir

Erkenci Kuş 11.Bölüm Torrent İndir

Erkenci Kuş 8.Bölüm Torrent İndir

Erkenci Kuş dizisinin tutmasının sebeplerinden bir tanesi de başrol oyuncuları. Başrolü Demet Özdemir(Sanem) ve Can Yaman(Can) paylaşıyor. Dizide “Sanem” ve “Can” aşk yaşıyor.

Erkenci Kuş 8.Bölüm Torrent İndir

DİZİ ADI

Erkenci Kuş

BÖLÜM ve BÖLÜM TARİHİ

10.Bölüm – 0409.2018

DİZİ TÜRÜ

Aşk – Romantik Komedi

OYUNCULAR

Demet Özdemir – Can Yaman

YÖNETMEN

Çağrı Bayrak

Erkenci Kuş 8.Bölüm Torrent İndir

Erkenci Kuş 11.Bölümde Neler Olacak?

Erkenci Kuş 11.Bölüm, Fragman ve Ön izlemesini izlediğimiz zaman, erkenci Kuş 11.bölümde olacaklar hakkında kısaca tahminlerimizi yazalım. Sanem ve Can arasında ki yakınlaşma olur. Polen, kıskançlık krizine giriyor, ve Can’a Sanem’in yaşadığı yeri kötülüyor. Polen İle Can’ın konuşmasını duyan Sanem, Polen’e savaş açıyor. Sonunda Sanem, hedefine ulaşacaktır. Şirketteki herkes, Sanem ile Can arasında bir şeyler olduğundan şüphelenecek.

Aylin ile Emre arası biraz daha açılacak. Leyla, Emre’ye ilgi duymaya başlayacaktır. Fakat Emre, Leyla’yab pas vermeyecektir. Osman, Leyla’ya olan aşkını söylemeye çalışacak, ama yapamıyacak. Ceycey ile Ayhan bu bölümde yine ortak çalışmaya devam edecekler. Nihat Bey, bakkalı Mevkibe Hanım’dan kurtaracak.

Erkenci Kuş 11.Bölüm Ön İzleme

Erkenci Kuş 11.Bölüm Fragman İzle

Erkenci Kuş 10.Bölümde Neler Oldu.

Erkenci Kuş 10.bölümde, Can ile Sanem arasında yakınlaşma son hız devam ediyor. Can’ın eski sevgilisi Polen Hanım’dan ayrıldı. Polen, Can ile Sanem arasında bir yakınlaşma olduğunu sezinlendiğinden uçak bileti iptal etti. Polen, şirkettekilere ve Sanem’e  Can’dan ayrılmadığını söyleyerek. Sanem’in  Can’dan uzaklaşmasını sağlamaya çalıştı. Can, değişik bahanelerle Sanem’e yakınlaşmaya başladı.

Erkenci Kuş 10.Bölüm Torrent İndir

Mahallede işler tamamen karıştı. Mevkibe, Nihat Bey’i kıskandığından, bakkalı devretmeyi kabul etti. Osman, film şirketine mahallelinin yardımıyla yemek verdi. Osman bu arada reklam filminde şans eseri oynadı. Ceycey ile Ayhan ayrılmaz bir ikili olma yolunda ilerliyorlar. Aylin ile Emre’nin arası hala düzelmedi. Aylin, Can Bey’in izni ile ortak reklam işi yaptılar. Bu işte Aylin ile Deren’in çekişmesi bayağı ileri seviyedeydi.

Erkenci Kuş 10. Bölüm – Sanem’i Sevindiren Hediye

Can, Sanem’e özel bilgisayar olmadığından, çok yorulduğunu görerek, Sanem’e bilgisayar hediye etti. Sanem, Bu bilgisayar hediyesine çok sevindi.


Erkenci Kuş 10.Bölüm-Sanem Can’a Laf Sokuyor.

Polen, Sanem’e Levent üzerinden yakıştırma yapmaya çalışırken, Sanem, Polen ile Can’ın durumu üzerinden, Can’a laf sokuyor.

 

DİZİNİN TORRENTİNİ DİZİNİN YAYIMLANDIĞI GECE (Salı GECESİ) SİTEMİZDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İyi Seyirler.

Benzer Filmler

Erkenci Kuş 1. Sezon 22. Bölüm indir
Elimi Bırakma 1. Sezon 18. Bölüm 1080p indir
Erkenci Kuş 1. Sezon 21. Bölüm indir
Pablo Escobar Kötülüğün Efendisi Türkçe 1.SeZON Box Set indir