Gerçek Efsane 2010 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Gerçek Efsane 2010 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir
hızlı film indir

Yuen Woo-Ping ’in adı geçiyorsa akan sular durur…

Çoğu kişi onu The Matrix üçlemesinin ve Kill Bill filmlerinin dövüş koreografı olarak tanırken, benim için kendisi gelmiş geçmiş en iyi dövüş filmi olan Iron Monkey Siu nin Wong Fei Hung ji: Tit Ma Lau ’nin ve ondan aşağı kalır yanı olmayan Drunken Master Jui kuen ’ın yönetmeni.

Dövüş koreografisinde parmağının olduğu sayısız filmden bazıları ise Fearless Huo Yuan Jia , Kung Fu Hustle , Fist of Legend Jing wu ying xiong ve Once Upon a Time in China Fei Hung .

İşte bu yüce şahsiyet 13 yıllık aradan sonra, kendine de nazire yaparcasına Gerçek Efsane True Legend Su Qi-Er ile yönetmenlik koltuğuna geri döndü.

Başlıca rollerini Vincent Zhao , Gordon Liuv , Zhou Xun ve Michelle Yeoh ’un paylaştığı filmde iftira sonucu tüm servetini ve itibarını kaybeden Su Qi Er ’in hikayesi anlatılıyor. Sokaklarda yaşamaya başlayan Su Qi Er , kendini Begger (Dilenci) Su olarak bulur. İşte film de bu kişinin King of Beggers (Dilencilerin Kralı) olmaya giden yolunu izliyor olacağız.
Begger Su ’da aynen Wong Fei-hung ve Fong Sai-yuk gibi dövüş sanatlarının halk kahramanlarından. Yukarıda adı geçen Drunken Master ’da dahil olmak üzere filmlerde kendisine sık sık yer buldu.

 
Gerçek Efsane 2010 türkçe dublaj ücretsiz indir,Gerçek Efsane 2010  türkçe dublaj tek link indir,Gerçek Efsane 2010  türkçe dublaj bedava indir,Gerçek Efsane 2010  türkçe dublaj turbobit indir,Gerçek Efsane 2010  türkçe dublaj full indir,Gerçek Efsane 2010  türkçe dublaj hemen indir,Gerçek Efsane 2010  indir,Gerçek Efsane 2010  direk indir,Gerçek Efsane 2010 hemen indir,Gerçek Efsane 2010 bedava indir,

Benzer Filmler

Kurtlar Vadisi Vatan 2017 Yerli Film Ücretsiz indir
Thor 3 Ragnarok 2017 3D 3 Boyutlu Türkçe Dublaj indir
Aslinda Sen de Benim Gibisin – Same Kind of Different as Me 2017 Türkçe Dublaj İndir
Son Gece – Last Night 2010 Türkçe Dublaj indir