Gökdelen – Skyscraper Torrent İndir

Gökdelen – Skyscraper Torrent İndir
torrent indir

Eskiden FBI’ın rehine kurtarma biriminde çalışmış ve savaşlarda yer almış Will Ford (Dwayne Johnson), bir operasyon sırasında sol bacağını kaybettikten sonra emekliye ayrılmış ve gökdelenler için güvenlik danışmanlığı yapmaya başlamıştır. Çin’de bulunan dünyanın en yüksek binası ‘The Pearl’ için bir güvenlik araştırması yapması gerektiğinde kendisi de ailesiyle birlikte buraya yerleşerek bizzat gözlem yapma şansı bulur. Ancak binada bariz güvenlik açıkları vardır ve bunlar sonucunda binanın 96. katında bir yangın çıkar. Yangının sorumluluğu Ford’a yüklenir. Will Ford’un hem adını temize çıkarmak, hem de binada mahsur kalan ailesini kurtarabilmek tüm bilgi ve cesaretini son damlasına kadar kullanması gerekecektir.
Gökdelen filminin yönetmen koltuğunda Rawson Marshall Thurber’i görüyoruz. Filmin başrol oyuncusu olarak, Dwayne Johnson’u görüyoruz. ayrıca bu usta oyuncuya Noah Taylor, Kevin Rankin, Neve Campbell, Byron Mann, Chin Han, Paul McGillion, Byron Lawson, Hannah Quinlivan ve Adrian Holmes gibi isimlerde eşlik ediyorlar.

Gökdelen Torrent İndir

Gökdelen filminden kısaca bahsedecek olursak. Will Sawyer, emekli bir FBI ajanıdır. Emekli olmadan önceki asıl görevi ise FBI’da rehine kurtarma ekibindedir. Emekli olduktan sonra gökdelenlerin güvenliğinden sorumlu olmuştur. Bu arada Çin’in en büyük gökdeleninde yangın çıkar, ve sorumlusu olarak da Will gösterilir. Will , yangını çıkaranları bulup kendini temize çıkarmak için işe koyulur.

Gökdelen Torrent İndir

Bu arada ailesi de bu binada sıkışmıştır. Will’in işi çok zordur, hem ailesini kurtarmak zorundadır. Aynı zamanda adını temize çıkarmak için yangından sorumlu olanları bulmaktadır. Zaman karşı kıyasıya bir mücadele başlamıştır. Will, ailesini zamanında kurtaracak mı? Yangının sorumlularını bulup, adını temize çıkarabilecek mi?

Gökdelen torrent indir seçeneği ile sizlerin evine konuk olacaktır.

Gökdelen Torrent İndir

 

FİLMİN ADI

Gökdelen

IMDB Puanı

6,0

FİLMİN TÜRÜ

Aksiyon – Gerilim

OYUNCULAR

Dwayne Johnson – Neve Campbell – Chin Han

YÖNETMEN

Rawson Marshall Thurber

Gökdelen Torrent İndir

Gökdelen Fragmanı

Gökdelen Fragman – 2

Gökdelen – Film Müziği

İyi Seyirler.

Benzer Filmler

Bu Nasıl Sarışın 2 2003 Türkçe Dublaj Ücretsiz full indir
Kokowääh 2011 Türkçe Dublaj Film indir
Fasulye 2000 yerli film ücretsiz full indir
Kung Fu Panda: The Kaboom Of Doom 2011 Türkçe indir