Gringo Filmi Torrent İndir

Gringo Filmi Torrent İndir
torrent indir

Büyük bir ilaç firması için çalışan Harold Soyinka (David Oyelowo), Weed Pill adlı hap haline getirilmiş uyuşturucunun çok gizli formülünü fabrikaya elden teslim etmek üzere Meksika’ya gitmiştir. Ancak partilerde sürttüğü bir gecenin sonrasında bir kartel tarafından kaçırılır. Kartelin, Harold’un patronları Elaine Markinson (Charlize Theron) ve Richard Rusk’la (Joel Edgerton) alıp veremediği çok şey vardır. Güç savaşlarının orta yerinde hayatta kalmaya çalışan Harold’un başına tehlikeli ve aynı zamanda komik olaylar gelecektir.
Gringo filmi, komedi ve aksiyonun bir arada olduğu bir film olarak karşımıza çıkıyor. Filmin konusunu kısaca açıklayacak olursak. Harold Soyinka, yumuşak huylu, kanunlara uyan sakin bir adamdır. Yakın çevresinin komploları sonucu, uyuşturucu kartelleri ve paralı askerlerle mücadelesini anlatıyor. Tabii bu arada kanunlara her zaman uyan adamın arananlar listesine girecek duruma gelmesini anlatıyor.

Gringo Filmi Torrent İndir

Gringo filminin, içeriğinden bahsedecek olursak. Harold Soyinka, yakın çevrelerinin komploları sonucu Meksika’ya  gitmesini, bu arada uyuşturucu baronları ve paralı askerler ile başı belaya girmiştir. Harold Soyinka, bir yandan mafya ve paralı askerler ile uğraşırken, diğer yandan da kendisine bu komploları kuranları bulmak ona düşmüştür. Aksiyon ve komedinin bir arada olduğu bir film olarak güzel olmuş.

Gringo Filmi Torrent İndir

Gringo Filmi Torrent İndir

Orada çalışan kızlara arabalarını temizletmek, veya onlarla aşağılayıcı konuşmalar yapmaktadırlar. Orada çalışanlar bu durumu kanıksamış olduklarından bu duruma itiraz etmiyorlar. Lisa, bu duruma karşı mücadele başlatıyor, fakat Lisa’nın bir dezavantajı vardır, kendisi de siyahidir. Lisa’nı siyahi olduğundan dolayı ilk başlarda ona kimse destek olmaz. Lisa, yine de, bu ırkçı ve cinsiyet ayrımcılığı ile mücadele eder. Bu mücadele sırasında bir sürü komik olaylar yaşanır.

Gringo Filmi Torrent İndir

Gringo Filmi Torrent İndir

Gringo filminin yönetmen koltuğunda, Nash Edgerton’u görüyoruz. filmin oyuncu kadrosunda ise Joel Edgerton, David Oyelowo, Amanda Seyfried ve Charlize Theron gibi oyuncular yer alıyor.

Gringo  filminin torrentini indirerek seyredebilirsiniz.

Gringo Eight evimizin rahatlığında, Türkçe dublaj olarak izleyebileceğimiz güzel bir filmdir.

Gringo Filmi Torrent İndir

Gringo Filmi Torrent İndir

 

FİLMİN ADI

Gringo

IMDB Puanı

6,1

FİLMİN TÜRÜ

Komedi, Aksiyon

OYUNCULAR

David Oyelowo, Joel Edgerton, Charlize Theron

YÖNETMEN

 Nash Edgerton

Gringo Filmi Fragmanı

Gringo Filmi Fragmanı 2

Gringo Filmi- Önemli Sahne

İyi Seyirler.

Benzer Filmler

Bu Nasıl Sarışın 2 2003 Türkçe Dublaj Ücretsiz full indir
Kokowääh 2011 Türkçe Dublaj Film indir
Fasulye 2000 yerli film ücretsiz full indir
Kung Fu Panda: The Kaboom Of Doom 2011 Türkçe indir