Kocan Kadar Konuş 2015 Yerli Film Ücretsiz Full indir

Kocan Kadar Konuş 2015 Yerli Film Ücretsiz Full indir
Hızlı Film İndir

Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan Kocan Kadar Konuş romanından uyarlanan film bu toprağın kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatıyor.
Bu kadınların arasında 30 yaşındaki Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır.
Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır.
Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.

Kocan Kadar Konuş Yerli Filminde anlatılan olaylar; Evde birden fazla yaşayan kadınların evin bekar ve koca bulamamış kızına koca arayışlarını ve inceden inceye laf sokma sanatını güzel bir dille işleyen Kocan Kadar Konuş yerli filminde Efsun hayatının geri kalan kısmında güzel bir eş ve mutlu bir hayat sürmek istemsi üzerine efsun’un arkadaşları ve ailesi telakkuza geçerek :). Efsun a koca aramaya başlarlar seçenekler gösterilir ancak efsun aradığını bir türlü bulamaz. Lise aşkı olan Sinan karşısına çıkınca ise kötü bir tanışmanın ardından ikili baya bir ciddi ilişki yaşayacaktır ancak Efsun’un evlenmek istemesi Sinan’ın canını çok sıkacak ve yaşadıkları ilişki bir anda bozulmanın eşiğine gelecektir.

 

Benzer Filmler

Kingsman 2 Altın Çember – Kingsman 2 The Golden Circle 2017 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir
Rock’n Roll 2017 Türkçe Dublaj Komedi Filmi indir
Çılgın Hırsız 3 – Despicable Me 3 Türkçe Dublaj Ücretsiz Tek Link indir
Kaptan Düşükdon Destansı İlk Film 2017 Türkçe Dublaj Animasyon Film indir

Yorumlar

  1. Esenboğa dedi ki:

    Şimdi anIıyurum mona Iisa tabIosunun neden bu kadar seviIdiğini; Kadın konuşmuyor abi.

  2. Tuğçu dedi ki:

    Küçük İnsanların Büyük Gururları Vardır. Diyarbakır . Slm bu web sitesi süper ötesi güzel, saolun .VOLTAİRE

  3. zeynep dedi ki:

    selam admin dosya silinmiş alternatif link varmıdır acaba teşekkürler