Kocan Kadar Konuş 2015 Yerli Film Ücretsiz Full indir

Kocan Kadar Konuş 2015 Yerli Film Ücretsiz Full indir
torrent indir

Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan Kocan Kadar Konuş romanından uyarlanan film bu toprağın kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatıyor.
Bu kadınların arasında 30 yaşındaki Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır.
Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır.
Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.

Kocan Kadar Konuş Yerli Filminde anlatılan olaylar; Evde birden fazla yaşayan kadınların evin bekar ve koca bulamamış kızına koca arayışlarını ve inceden inceye laf sokma sanatını güzel bir dille işleyen Kocan Kadar Konuş yerli filminde Efsun hayatının geri kalan kısmında güzel bir eş ve mutlu bir hayat sürmek istemsi üzerine efsun’un arkadaşları ve ailesi telakkuza geçerek :). Efsun a koca aramaya başlarlar seçenekler gösterilir ancak efsun aradığını bir türlü bulamaz. Lise aşkı olan Sinan karşısına çıkınca ise kötü bir tanışmanın ardından ikili baya bir ciddi ilişki yaşayacaktır ancak Efsun’un evlenmek istemesi Sinan’ın canını çok sıkacak ve yaşadıkları ilişki bir anda bozulmanın eşiğine gelecektir.

 

Benzer Filmler

Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı 2017 3D 3 Boyutlu Türkçe Dublaj indir
Son Gece – Last Night 2010 Türkçe Dublaj indir
Böcek – Bug 2006 Türkçe Dublaj indir
Gece Bekçisi – Jamais de la vie 2015 Türkçe Dublaj indir

Yorumlar

  1. Esenboğa dedi ki:

    Şimdi anIıyurum mona Iisa tabIosunun neden bu kadar seviIdiğini; Kadın konuşmuyor abi.

  2. Tuğçu dedi ki:

    Küçük İnsanların Büyük Gururları Vardır. Diyarbakır . Slm bu web sitesi süper ötesi güzel, saolun .VOLTAİRE

  3. zeynep dedi ki:

    selam admin dosya silinmiş alternatif link varmıdır acaba teşekkürler