Koralin ve Gizli Dünya 2009 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Koralin ve Gizli Dünya 2009 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir
 • TürVeriler Güncelleniyor...
 • IMDBVeriler Güncelleniyor...
 • YapımVeriler Güncelleniyor...
 • Yapım YılıVeriler Güncelleniyor...
 • SüreVeriler Güncelleniyor...
 • YönetmenVeriler Güncelleniyor...
 • YapımcıVeriler Güncelleniyor...
 • Orjinal İsim
 • OyuncularVeriler Güncelleniyor...
torrent indir

Koralin ve Gizli Dünya – Coraline 2009 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Koralin ve Gizli Dünya 2009 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Vizyon Tarihi: 15 Mayıs 2009

Yapımı : 2009 – ABD

Tür : Animasyon ,  Fantastik ,  Gerilim , Çizgi Film ,

Süre: 100 Dak.

Yönetmen : Henry Selick

Oyuncular :  –

Seslendirenler : Dakota Fanning ,  Teri Hatcher ,  Ian McShane ,  Keith David ,  Özden Ayyıldız

Senaryo : Neil Gaiman ,  Henry Selick

Yapımcı : Henry Selick ,  Claire Jennings

Yeni evindeki gizemli bir kapıyı açarak paralel gerçekliğin serüvenine giriş yapan genç bir kızın hikayesi. Kendi hayatına benzese de çok daha fantastik olan bu diğer dünyada Caroline, buranın sakinleri olan egzantrik Miss Forcible ve Miss Spink ile karşılaşacaktır

Coraline Jones, 11 yaşında meraklı, maceraperest ruhlu ve biraz tombulca bir kız çocuğudur. Anne-babasıyla ile beraber Michigan’dan Oregon’a yeni taşınmıştır. Arkadaşlarını kaybeden ve ailesi işiyle gücüyle meşgul olduğu için canı sıkılan Coraline, yeni çevresinde biraz heyecan yaratacak birşeyler bulmaya çalışır. Kendi yaşıtı olan Wybie Lovat adlı bir çocukla arkadaş olur. Onunla beraber yaşlı komşularını ziyaret etmeye başlarlar. Dolaştıkları komşular arasında eksantrik görünümlü İngiliz kadın oyuncular Bayan Spink ve Forcible ile onlardan daha da eksantrik Rus komşu Bay Bobinsky de vardır. Bu ziyaretlerden sonra Coraline artık yeni çevresinin çok farklı bir dünya olduğunu düşünmeye başlamıştır.

Coraline, bu arada evde gizli bir kapı keşfeder ve kapının öbür tarafına geçip esrarengiz bir geçitten yürüyünce kendi hayatının ve varoluşunun alternatif bir versiyonuyla karşılaşır. Dıştan bakınca bu paralel gerçeklik kendi hayatının benzeri gibidir ama daha iyidir. Aralarında şefkatli Diğer Anne’nin de yer aldığı yetişkinlerin hepsi daha hoşgörülü ve sıcak kanlı gibidir.

Coraline artık o dünyanın ilgi merkezi haline gelmiştir. Hatta esrarengiz kedi bile onunla yakından ilgilenir. Bu durum karşısında hayretler içinde kalır. “Acaba ben bildiğimiz dünyaya değil de, yeni tanıştığım Diğer Dünya’ya mı aitim?” sorusunu kendi kendine sormaya başlamıştır. Ancak Diğer Dünya’ya yaptığı bu fantastik ziyaret kısa süre sonra tehlikelerle dolu bir serüvene dönüşür. Özellikle de Diğer Anne’nin onu orada tutmak için çevirdiği entrikalar yüzünden başı derde girer. Bundan sonrasında Coraline evine geri dönüp ailesini kurtarabilmek için yaratıcılığına, kararlılığına ve cesaretine başvurmak zorundadır.

 

Benzer Filmler

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 2018 1080p Türkçe Dublaj indir
Romina Romina 2018 1080p full indir
Angel Heart 1987 720p Türkçe indir
Tükeniş Extinction 2018 1080p Türkçe Dublaj indir

Yorumlar

 1. merve dedi ki:

  bilgisayarıma virüs bulaştırırmı acaba bana cevap verin