Nero 2017 Platinum Türkçe Ücretsiz Full Sürüm Tek Link İndir

Nero 2017 Platinum Türkçe Ücretsiz Full Sürüm Tek Link İndir
  • TürVeriler Güncelleniyor...
  • IMDBVeriler Güncelleniyor...
  • YapımVeriler Güncelleniyor...
  • Yapım YılıVeriler Güncelleniyor...
  • SüreVeriler Güncelleniyor...
  • YönetmenVeriler Güncelleniyor...
  • YapımcıVeriler Güncelleniyor...
  • Orjinal İsim
  • OyuncularVeriler Güncelleniyor...
torrent indir

Nero 2017 Platinum Türkçe Ücretsiz Full Sürüm Tek Link İndir

nero-2017-platinum-turkce-ucretsiz-full-surum-tek-link-indir-2

Nero 2017 Platinum  Full İndir – Dijital yaşamınız için güç paketi!
Disk ve veriler için daha yüksek güvenlik, daha hızlı video işleme ve daha kolay kullanım mı dediniz? O zaman buyurun! Nero 2017 Platinum bilindiği bir tarzda dijital görevlerinizde sizi yüksek kaliteli yepyeni, kapsamlı fonksiyonlarla, güçlü teknolojiyle ve dijital öğrenme araçlarıyla daha da iyi desteklemeyi başarmıştır.

YAKMA ve ARŞİVLEME
Daha da güvenli!

Nero QuickStart ile tamamen sezgisel olarak Nero 2017 Platinum keyfini başlatın ve en önemli görevlerinize bir çırpıda erişin. Aynı hızda devam edelim: İster audio CD veya DVD, ister Blu-ray Disc™, Kanıtlanmış Nero teknolojisi ile fotoğraflar, videolar, müzikler ve veriler uzun süreliğine kopyalanır ve yazılır. Daha da emin olmak isterseniz, şifreli ve 256 bit şifreleme yöntemine sahip SecurDisc 4.0 kendinize saklamak istediklerinizin başkaları tarafından okunmasını önler!

OLUŞTURMA ve DÜZENLEME
Tam coşkuyla tam yaratıcılık!

Güncel Nero 2017 Platinum, multimedya dosyalarınızla ilgili en iyi sonuca ve yaratıcılığa ulaşabilmenize yönelik çok sayıda imkân sunmakta. Şimdi yüksek kaliteli HEVC (H.265) görüntülerinizi de içe aktarın veya akıllı telefonunuzdaki, dijital ve video kameranızdaki 4K ve HD filmlerinizi bilgisayarınıza aktarın. Express veya gelişmiş video işleme aracılığıyla seyircilerinizi 4K film şablonları ve 800’dan fazla harika efektlerle etkileyin. Uzun filmlerden istediğiniz sahneleri bir çırpıda dışa aktarın. DVD videolarınıza™ ve Blu-ray disklerinize™, istenilen sahneye atlamak için, yüksek kalitede düzenlenmiş menüler atayın, Nero CoverDesigner ile zevkinize göre kapak oluşturun ve film ve müziğin yüksek kaliteli çıkış keyfini çıkarın. Daha ne eksik olabilir ki? Patlamış mısır!

RİPLEMEK ve DÖNÜŞTÜRMEK
Formatların tüm gamı!

Birbirine ait olan her şeyi bir araya getirin: HEVC’ye (H.265) kadar yüksek kaliteli formatları içe aktarın ve ihtiyaç duyduğunuz neredeyse tüm formatlara dönüştürün. Video-DVD’lerini*, AVCHD* ve Blu-ray Disklerini™* ripleyin ve dosyaları kolayca yeni projelerde kullanmaya devam edin. Tek tıklama dönüştürmesiyle audio CD’lerinizi doğrudan bağlı olan mobil cihazınıza aktarın. Nero böylece en iyi ses kalitesinde otomatik dönüştürme sunar.

OYNATMAK ve STREAMING
Arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın!

Hoparlörleri açın ve beyaz perdeyi kurun: Resimler, alt yazılı videolar ve müzikler Nero MediaHome ile sadece kolay bulunmakla ve çalınmakla/oynatmakla kalmaz, bunlar ayrıca optimize edilmiş Nero MediaHome WiFi Sync uygulaması ile hızlı bir şekilde mobil cihazınızda içe alınabilir ve neredeyse tüm cihazlara aktarılabilir – ister iOS olsun, ister Android akıllı telefon ya da -Tablet! Neredeyse tüm audio ve video formatlarını çalın/oynatın, hem de 4K (Ultra HD) ve yüksek kaliteli HEVC de dâhil. Gracenote® bağlantısı ile mobil cihazınızdan albüm kapakları arasından şarkı seçerek dinlemenin daha fazla keyfini çıkarabilirsiniz. Music Recorder ile müzik koleksiyonunuzu genişletin ve binlerce İnternet radyo istasyonlarından yasal olarak MP3 kaydedin. Kulağa hoş geliyor değil mi!

 

Benzer Filmler

Microsoft Toolkit v2 Tüm Windows Programlarını Full Sürüm Yapın
Nero Burning ROM 2017 18.0.0 Tek link Ücretsiz Full Sürüm İndir
Driver Pack Solution 2017 17.7.4 Türkçe Full Sürüm Ücretsiz Tek Link İndir
Autodesk Autocad 2017 32-64 Bit Ücretsiz Tek Link Full Sürüm indir