Nero Burning ROM 2017 18.0.0 Tek link Ücretsiz Full Sürüm İndir

Nero Burning ROM 2017 18.0.0 Tek link Ücretsiz Full Sürüm İndir
  • TürVeriler Güncelleniyor...
  • IMDBVeriler Güncelleniyor...
  • YapımVeriler Güncelleniyor...
  • Yapım YılıVeriler Güncelleniyor...
  • SüreVeriler Güncelleniyor...
  • YönetmenVeriler Güncelleniyor...
  • YapımcıVeriler Güncelleniyor...
  • Orjinal İsim
  • OyuncularVeriler Güncelleniyor...
Hızlı Film İndir

Nero Burning ROM 2017 18.0.0 Tek link Ücretsiz Full Sürüm İndir

nero-burning-rom-2017-18-0-0-tek-link-ucretsiz-full-surum-indir-2

Kendi yolunuzda gidin!

Audio CD’lerinize ve belli şarkılara dosya olarak bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda veya MP3 oynatıcınızda ihtiyaç duyduğunuzda, bunları hemen tam uyumlu olarak kolayca ihtiyaç duyulan formata dönüştürün. Nero Burning ROM hepsini sunar: MP3, MP3 PRO, AAC ve FLAC’ten APE’ye kadar – şarkı adları ve albüm bilgileri de dahil. Şu andan itibaren entegre edilmiş Gracenote® teknolojisi sayesinde orijinal albüm kapakları da audio dosyasına entegre edilebilir. Böylece çalma listelerinizde kolayca gezinin ve müziklerinizi keyifle dinleyin.

Medya keyfini katlayın!

Filmlerinizi paylaşmak ve sevdiğiniz şarkıları arabanızda veya oturma odasında hazır bulundurmak mı istiyorsunuz? Kalite ve ses bakımından orijinalinden hiçbir fark olmaksızın CD’lerinizi, DVD’lerinizi ve Blu-ray Disklerinizi™ kopyalayın! Audio CD’ler de hızlıca yeniden üretilebilir – Orijinal albüm kapağıyla birlikte CD başlığı ve orijinal albüm bilgileri de dâhil!

Multimedya ateşini tutuşturun!

Tüm disk türleri için en iyi yakma uzmanından başka bir şeye yönelmeyin, en sevdiğiniz anılarınızı CD, DVD veya Blu-ray Disklerden™ hangisinin üzerinde sonsuza dek saklamak isterseniz orada saklayın. ISO görüntüleri oluşturun veya video disk yapısını ve disk görüntüsünü yeni bir ortama yakın. Otomatik ses iyileştirmenin yanı sıra isteğinize göre uyarlayabileceğiniz filtreler ve daha fazla ayarlamalar ile yaktığınız audio CD’leriniz daha da melodik hale gelir. Gracenote® teknolojisi sayesinde orijinal albüm kapaklarını da aracınızın yeni radyonuzda çalmak üzere MP3 CD’lerine ve MP3 DVD’lerine aktarabilirsiniz. Ve Nero CoverDesigner ile yakılmış eserlerinizden görsel olarak da gerçek eserler yaratın!

Sevdiğiniz her şeyi koruyun!

Güvenlik konusunda uzmanların gerisinde kalmayın: Yeni SecurDisc 4.0 ile verileriniz emin ellerde. Endüstri standartlarına uygun 256 bit şifrelemesi, dijital imza ve şifre koruması sayesinde sizden başka hiç kimse yakılmış dosyalarınıza erişemez. Ve Nero uzun ömürlülük ve okunabilirlik ile anıldığından, ayarlanabilir veri yedekleme sayesinde çizilmiş diskler dahi çalınabilir/oynatılabilir.

 

Benzer Filmler

Microsoft Toolkit v2 Tüm Windows Programlarını Full Sürüm Yapın
Driver Pack Solution 2017 17.7.4 Türkçe Full Sürüm Ücretsiz Tek Link İndir
Nero 2017 Platinum Türkçe Ücretsiz Full Sürüm Tek Link İndir
Autodesk Autocad 2017 32-64 Bit Ücretsiz Tek Link Full Sürüm indir