Öldüren Şüphe 1963 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Öldüren Şüphe 1963 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir
  • TürVeriler Güncelleniyor...
  • IMDBVeriler Güncelleniyor...
  • YapımVeriler Güncelleniyor...
  • Yapım YılıVeriler Güncelleniyor...
  • SüreVeriler Güncelleniyor...
  • YönetmenVeriler Güncelleniyor...
  • YapımcıVeriler Güncelleniyor...
  • Orjinal İsim
  • OyuncularVeriler Güncelleniyor...
torrent indir

Öldüren Şüphe – Charade 1963 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Öldüren Şüphe 1963 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir (2)
Vizyon Tarihi:
05 Aralık 1963

Yapımı :
1963 – ABD

Tür :
GizemKomediRomantik

Süre:
113 Dak.

Yönetmen :
Stanley Donen

Oyuncular :
Audrey Hepburn ,  Cary Grant ,  James Coburn ,  Walter Matthau ,  George Kennedy

Senaryo :
Peter Stone ,  Marc Behm

Yapımcı :
Stanley Donen

Regina (Audrey Hepburn), kocasının ikisine ait olan bütün parayı son kuruşuna kadar nakide çevirdiğini ve bir cinayete kurban gittiğini öğrendiğinde kocasından boşanmak üzeredir. Üstüne üstlük bu para da kayıptır. Regina, her 15 dakikada bir ismini değiştiren ve kocasının maaşından çalmış olması muhtemel olan ve ondan çok parasıyla ilgilenen Peter Joshua ile tanışır. Peter’in şuç ortakları da onların da parası çalındığı için paranın nerede olduğuyla çok ilgilidir. Herkes Regina’nın paranın nerede olduğunu bildiğini düşünmektedir. Paranın peşinde olanlar ölmeye başlayınca işler daha gerilimli bir hal almaya başlar.
Amerikan yönetmen Stanley Donen’in çektiği sinema filmi “Charade”, 1963 senesinde vizyona girdi. Peter Stone ile Marc Behm’in The Unsuspecting Wife adlı hikayesinden uyarlanan filmde Belçikalı aktris Audrey Hepburn, İngiliz aktör Cary Grant, 2000 senesinde hayatını kaybeden aktör Walter Matthau, Oscar Ödüllü aktör George Kennedy, 2002 senesinde hayatını kaybeden aktör James Coburn ve Dominique Minot gibi isimler rol alıyor. Türkçe’ye ‘Öldüren Şüphe’ olarak çevrilen ve 4 Milyon Dolar gibi bir bütçeyle tamamlanan film, Paris ve Kaliforniya’da çekildi. Filmin tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Genç bir kadın olan Regina Lampert, gittiği tatilde eşi Charles’den boşanmaya karar vermiştir. Kararını uygulamak adına Paris’e döndüğünde kocasının öldürülmüş olduğunu öğrenen Regina, küçük çapta bir şok geçirir. Çok geçmeden kocasının ölmeden evvel ortak hesaplarındaki parayı nakite çevirdiğini ve bu paranın da ölmeden önce ortadan kaybolduğunu öğrenen genç kadın, ne yapacağını bilememektedir.

FBI tarafından peşine düşülen kayıp para ve şüpheli gözlerden kaçmaya çalışan Regina, kendisine yardım eli uzatan Peter Joshua’ya güvenmek zorunda kalacaktır.

 

Benzer Filmler

Austin Powers – Avanak Ajan 1 – 2 – 3 Türkçe indir
Armageddon 1998 Türkçe Dublaj indir
Crazy Rich Asians 2018 – Türkçe indir
Issız Adam 2008 – Türkçe indir