Paw Patrol Sezon 1 Türkçe indir

10 yaşındaki teknoloji dehasının önderliğiyle altı kahraman köpek yavrusu mizah, sorun çözme becerisi ve havalı araçlarla önemli kurtarma görevlerinin altından kalkıyor.

Bu sezon PAW Patrol, kaya kaymasının tehdit ettiği bir treni, kıyıya vuran bir yavru balinayı, kaçak bir sirk filini ve hatta kaza geçirmiş bir tekneyi kurtarıyor.

Patrol, Kaptan Turbot’ın karaya oturan teknesini suya çıkarmak için el ele verir. Erken gelen kar fırtınası Yumi’nin ekinlerini tehlikeye atınca yavrular ona yardım eder.

Patrol, yumurtadan yeni çıkan deniz kaplumbağalarını sağ salim okyanusa götürmek için yeteneklerini birleştirir. Patrol, kıyıya vuran yavru balinayı kurtarmaya gider.

Patrol, meraklı bir yavru kediyi tehlikeden kurtarır. Kaya kayması sebebiyle Katie ve Cali trende mahsur kalınca Patrol hemen onların imdadına koşar.

Bir tren raydan çıkınca Chase, felaket yaşanmasını önlemek için yaralı Rubble’ın yerine geçer. Sisli havada deniz feneri sönünce Patrol harekete geçer.

Kaz sürüsü güneye uçmadan önce köpekçikler Marshall’ın kaz arkadaşını bulmalıdır. Başkan sıcak hava balonuyla kaybolunca Patrol harekete geçer.

Arkadaşları Alex kar kayağı yaparken başı derde girince Patrol hemen imdadına koşar. Köpekçikler, Jake’in Dağı’nda kardaki tuhaf ayak izlerini araştırır.

Yavru bir fil ve endişeli annesi, sirk treninden kaçınca Patrol harekete geçer. Başkanın tavuğu kaçınca köpekçiklerin onu bulması gerekir.

Patrol, Alex’in güvenli ve güçlü bir süper bisiklet yapmasına katkıda bulunur. En Hızlı İtfaiyeci Köpek yarışmasında yarışırken Marshall’ın cesareti sınanır.

Patrol tehlikeli buza meydan okuyarak köpek maması dolu bir kamyoneti donmuş körfezden çıkarır. Patrol, Katie ve Cali’yi bozuk bir teleferikten kurtarır.

Kaptan Turbot’ın Cadılar Bayramı partisi korsan gemisi açık denizlere doğru yol almaya başlayınca Patrol yaşanan tuhaf olayları araştırmak için gemiye atlar.

Noel Baba’nın oyuncak dolu kızağı Macera Sahili’nde düşüp geyikleri kaçınca Patrol ekibi hediyelerin dağıtımına yardım edip Noel’i kurtarır.

Rubble’ın bir çığda gösterdiği cesaret ve bunun sonucunda Patrol’e katılması gösterilir. Patrol, denizaygırı Wally’yi ölümcül bir ağdan çıkarır.

Patrol, Çiftçi Yumi’nin aç tavşanları başka yere götürmesine yardım eder. Patrol denizde bir kurtarma görevi yürütürken Katie bir köpek gösterisi için köpekçik arar.

Bir petrol sızıntısının ardından Patrol, hızlıca körfezi temizlemek için uğraşır. Değerli bir heykel Kaptan Turbot’ın teknesinden düşünce Patrol heykeli bulmasında ona yardım eder.

Bir inek sürüsü, büyük bir şenlik sırasında serbest kalır ve Patrol’ün onları toplaması gerekir. Patrol’ü etkilemek isteyen Alex, Cali’yi silodan kurtarmaya çalışır.

Alex okuldan önce sırt çantasını kaybedince Patrol hemen aramaya koyulur. Fırtına esnasında rüzgâr türbinlerinden biri kırılınca Patrol tamir becerilerini sergiler.

Sıcak bir günde Patrol bozuk su kulesini tamir edip şehrin havuzunu doldurur. Sirk hayvanları kaybolunca köpekçiler kendi gösterilerini yaparlar.

Patrol, Paskalya partisi için başkanın yumurtaları boyamasına yardım ederken bir kartal Rocky ve Chickaletta’yı alıp kaçınca hemen harekete geçer.

Rubble süper kahramancılık oynarken mahsur kalınca kahraman dostlarının onu kurtarması gerekir. Patrol, Ryder’ın kontrolden çıkan robot köpekçiğini bulmasına yardım eder.

Patrol muz çalan kaçak bir maymunu aramakla uğraşır. Patrol, devrilen bir ağaçta mahsur kalan anne baykuşu kurtarır.

Patrol yalnız kalmış bir yarasayı kolonisiyle tekrar bir araya getirmek için el ele verir. Patrol, Alex ve Chase’in dişçi korkusunu yenmesine yardım eder.

Kamp yapmaya giden Patrol, yarığa düşen Chickaletta’yı cesurca kurtarır. Patrol bir sürü yavru kaplumbağayı bir araya toplayıp göletlerine geri götürmelidir.

Rubble rüyasında dev bir Alex ve fasulye sırığı görür. Kaptan ve kuzeni denizde mahsur kalınca Patrol hemen onları kurtarmaya gider.

Alex ve başkan bir deniz fırtınasına yakalanınca tüm Patrol yardımlarına koşar. Uçurumda mahsur kalan Ryder kendisini ve bir keçiyi kurtarmaları için Patrol’ü çağırır.

Köpekçikler büyük bir yarışa hazırlanırken Alex ve süper bisikleti onları çok şaşırtır. Köpekçikler Bay Porter’ın yarışma için büyük bir pasta yapmasına yardım eder.

Kaptan Turbot eskiden korsanların yaşadığı bir yerde mahsur kalır. Patrol onu kurtarmaya geldiğinde bir hazine haritasının parçasını bulup ipuçlarını takip eder.

Benzer Filmler

Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas 3D 2017 1080p Türkçe indir
Şirinler 3 Kayıp Köy – Smurfs: The Lost Village Türkçe Dublaj 1080p
Biohazard: Vendetta 2017 1080p Türkçe Dublaj indir
Mirai no Mirai 2018 1080p Türkçe indir

Yorumlar

  1. tarık dedi ki:

    Merhaba bu filmin 2014 2. sezonuda var 25 bölümlük onuda yayınlama imkanınız varsa güzel olur kolay gelsin