Riddick 2013 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Riddick 2013 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir
  • TürVeriler Güncelleniyor...
  • IMDBVeriler Güncelleniyor...
  • YapımVeriler Güncelleniyor...
  • Yapım YılıVeriler Güncelleniyor...
  • SüreVeriler Güncelleniyor...
  • YönetmenVeriler Güncelleniyor...
  • YapımcıVeriler Güncelleniyor...
  • Orjinal İsim
  • OyuncularVeriler Güncelleniyor...
torrent indir

Riddick – Riddick: Rule the Dark 2013 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir

Riddick 2013 Türkçe Dublaj Ücretsiz Full indir (2)
Vizyon Tarihi:
04 Ekim 2013

Yapımı :
2013 – ABD

Tür :
Bilim Kurgu ,  Aksiyon ,  Fantastik , Seri ,

Süre:
119 Dak.

Yönetmen :
David Twohy

Oyuncular :
Vin Diesel ,  Karl Urban ,  Katee Sackhoff ,  Nolan Gerard Funk ,  Jordi Molla

Senaryo :
Jim Wheat ,  Ken Wheat

Yapımcı :
Vin Diesel ,  Ted Field

Güneşin kavurduğu bir gezegende ölüme terk edilen Riddick kendini yırtıcı bir uzaylı türüyle karşı karşıya bulur. Hayatı için savaşırken aktive ettiği yardım alarmı iki gemiyi harekete geçirir. Birinde paralı askerler taşınmaktadır ötekine ise Riddick’in geçmişinden biri kaptanlık yapmaktadır.
David Twohy yönetmenliğindeki bilimkurgu ve aksiyon filmi Riddick 2013 film indir sinema dünyasında çığır açan bir destanın son bölümü olarak film tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Filmde galaksideki ödül avcıları tarafından aranan anti kahraman Riddick güneş ışınlarının kavurduğu ve üstünde yaşamanın mümkün olmadığı düşünülen bir gezegende ölmeye terk edilmiş durumdadır. Kısa bir süre sonra kendini yırtıcı bir uzaylı türüyle karşı karşıya bulan eski ve kaçak mahkum, canını kurtarabilmek için acil durum işaretini kullanmak ve kendisini ele geçirmek için vakit kaybetmeden gezegene gelecek olan paralı askerleri alarma geçirmek zorundadır. Bunu yaptığında gezegene gelen ilk gemi diğerlerine göre daha sert ve acımasız olan paralı askerlerle doludur. Gezegene ulaşan ikinci geminin kaptanını Riddick’in peşine düşüren şey ise bazı kişisel nedenlerdir. Riddick’in geçmişinden gelen biri olan kaptanın avcıları onun başını gövdesinden ayırmadan gezegenden ayrılmak niyetinde değildir. Diğer yandan gezegene doğru yaklaşan ölümcül fırtınadan kurtulmak da kimse için kolay olmayacaktır.
Riddick filmi 2000 yapımı Pitch Black (Derin Karanlık) ve 2004 yapımı The Chronicles of Riddick (Riddick Günlükleri) adlı filmlerin son bölümü olarak geliyor. 1 saat 59 dakika süren ABD yapımı filmin oyuncu listesi şu isimlerden oluşuyor: Vin Diesel, Karl Urban, Katee Sackhoff, Jordi Molla, Dave Bautista, Raoul Trojillo ve Matt Nable.

 

Benzer Filmler

Bumblebee 2018 1080p Film indir
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007 Türkçe indir
Power Rangers 2017 Türkçe indir
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005 Türkçe indir