The After Party Torrent İndir

The After Party Torrent İndir
torrent indir

The After Party filmi, genç bir çocuğun ünlü olmak için yola çıktığı bir anda başına gelen talihsiz bir olayı unutturup yeniden ünlü olmaya çalışmasını anlatan, dram ile müzikalin birleştiği bir film olmuş.

The After Party Türkçe Dublaj Torrent İndir

The After Party filminin içeriğinden kısaca bahsedecek olursak. Owen rap müzik ile uğraşmaktadır. Tek hedefi ünlü olmaktır. Bunun için sürekli çalışmaktadır. En sonunda şans kendisine dönmüş ve bir partide sahne alacaktır. Fakat genç Owen, burada büyük bir talihsizlik yaşar. Krize girer ve kusmaya başlar, Owen’in bu halini partide olanlar kameraya çekerler.

The After Party Türkçe Dublaj Torrent İndir

Hayat ve hayaller Owen için bitmiş gibidir. Çünkü partide çekilen görüntüleri , internet ortamında paylaşılmaya başlamıştır. Herkes Owen ile dalga geçmeye başlar. Her şey bitti diye görünürken, menejeriliğini yapan ve arkadaşının fikri ile yeniden harekete geçer.

Kasabada bütün ünlü rapçıların sahne alacağı bir parti yapılacaktır. Bu partiye katılabilirse, Owen kötü geçmişini unutturabileceğini düşünmektedir. Bu iki gencin, bu partiye katılmak için, yaptıkları mücadeleyi anlatıyor.

The After Party filminin yönetmen koltuğunda Ian Edelman’ı görüyoruz. filmin oyuncu kadrosunda ise Kyle Harvey, Harrison Holzer, Teyana Taylor, Shelley Hennig isimlerin yer aldığını görüyoruz.

The After Party filmi evimizin rahatlığında, Türkçe dublaj olarak izleyebileceğimiz güzel bir filmdir.

The After Party Türkçe Dublaj Torrent İndir

 

FİLMİN ADI

The After Party

IMDB Puanı

5,8

FİLMİN TÜRÜ

Müzikal – Dram

OYUNCULAR

Kyle Harvey – Harrison Holzer – Shelley Hennig

YÖNETMEN

Ian Edelman

 

The After Party Fragmanı

The After Party Fragman – 2

The After Party- Önemli Sahne

İyi Seyirler.

Benzer Filmler

Bu Nasıl Sarışın 2 2003 Türkçe Dublaj Ücretsiz full indir
Kokowääh 2011 Türkçe Dublaj Film indir
Fasulye 2000 yerli film ücretsiz full indir
Kung Fu Panda: The Kaboom Of Doom 2011 Türkçe indir