Windows 10 Home Profesyonel 32-64 Bit Full Sürüm Ücretsiz Full indir

Windows 10 Home Profesyonel 32-64 Bit Full Sürüm Ücretsiz Full indir
  • TürVeriler Güncelleniyor...
  • IMDBVeriler Güncelleniyor...
  • YapımVeriler Güncelleniyor...
  • Yapım YılıVeriler Güncelleniyor...
  • SüreVeriler Güncelleniyor...
  • YönetmenVeriler Güncelleniyor...
  • YapımcıVeriler Güncelleniyor...
  • Orjinal İsim
  • OyuncularVeriler Güncelleniyor...
torrent indir

Windows 10 Home Profesyonel 32-64 Bit Full Sürüm Ücretsiz Full indir

windows-10-home-profesyonel-32-64-bit-full-surum-ucretsiz-full-indir

Windows 10, microsoft firmasının günümüzdeki en güncel işletim sistemidir. Önceki işletim sistemlerine göre oldukça gelişmiş stabil bir alt yapıya sahiptir. Yapılan hız, performans, stabilite gibi testlerde windows 8, windows 7 ve önceki işletim sistemlerini gerisinde bırakmayı başarmıştır. Yenilikçi mimarisi ile kısa sürede ilgi odağı olmuş ve yapılan güncellemeler ile stabilite kazanmıştır.

Yeniliklerden bahsedecek olursak yaptığımız test aşamasında, formatın hemen ardından güzel yenilikler dikkatimizi çekti. Bunların başında işletim sistemi ile birlikte eskiden yüklenmeyen önemli aygıt sürücülerinin windows 10 ile birlikte yüklenmesi oldu. Özellikle wi-fi sürücüsünün işletim sistemi ile birlikte yüklenmesi formatından hemen ardından internet bağlantısı kurmamıza olanak sağladı.

Bu önemli bir yenilik, zira eskiden laptoplara format atıldıktan sonra çoğu zaman wi-fi sürücüsü yüklenmiyordu ve farklı bir bilgisayardan wi-fi sürücüsü aramak zorunda kalıyorduk. Hele ki elimizde ikinci bir bilgisayarımız yoksa gidip arkadaşlarımızdan veya civardaki internet cafelerden aramak zorunda kalıyorduk. Bu bizi oldukça zor durumlara sokuyor ve epey zamanımızı alıyordu.

Bunun yanı sıra formattan sonra internet bağlantısı kurar kurmaz, işletim sistemimiz donanımlarımız için internetten en güncel sürücüleri arka planda otomatik olarak indirip kurdu. Akabinde windows update ile yaptığımız güncellemeler ile tüm donanımlarımız için sürücüler otomatik olarak yüklendi. Bu da çok önemli bir yenilik çünkü; eskiden formatın ardından sürücü kurma & güncelleme programları kullanırdık.

Bu tür programlar, gereksiz ve bazen de yanlış sürücüler kurarak bilgisayarımızın yavaşlamasına daha ileri durumlarda mavi ekran hataları vermesine sebebiyet veriyordu. Windows 10, bu aşamada güzel yenilikler yaparak sorumluluk üstlenmiş ve sürücü konusunda akılcı bir yol izlemiş. Bu sayede artık formatın ardından sürücülerimiz temiz ve güncel halleriyle otomatik olarak yüklenecek.

Diğer yeniliklere değinecek olursak, formatın hemen ardından tasarım dikkatimizi çekti. Daha sade, modern ve gözü yormayan bir tasarım işletim sistemine hakim. Akılcı başlat menüsü, sağ alt tarafta daha hoş uygulama ikonları, daha temiz bir masaüstü, yenilenmiş sistem ikonları… Kısaca windows 10 her konuda iyileştirmelere gitmiş diyebiliriz. İndirip kullanmanızı, en azından incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Benzer Filmler

Microsoft Toolkit v2 Tüm Windows Programlarını Full Sürüm Yapın
Nero Burning ROM 2017 18.0.0 Tek link Ücretsiz Full Sürüm İndir
Driver Pack Solution 2017 17.7.4 Türkçe Full Sürüm Ücretsiz Tek Link İndir
Nero 2017 Platinum Türkçe Ücretsiz Full Sürüm Tek Link İndir