Yabani – Wilding Torrent İndir

Yabani – Wilding Torrent İndir
torrent indir

Doğduğu günden beri ‘baba’ diye hitap ettiği bir adamla birlikte büyüyen, evinden hiç çıkmayan Anna (Bel Powley), 16 yaşına geldiğinde Şerif Ellen Cooper (Liv Tyler) tarafından kurtarılıp özgürlüğüne kavuşturulur. Evde hapis kaldığı yıllar boyunca dışarıda dolaşan ve çocukları yiyen ‘Yabani’ adlı bir yaratığın korkusuyla büyüyen Anna için dış dünya tedirginlik vericidir, ancak zaman geçtikçe kendi bedeninde hissettiği değişimler, çok daha korkunç başka gerçeklerin açığa çıkacağının habercisidir.
Fritz Bohm’un ilk uzun metrajlı filmi olan Yabani – Wilding filmi korku, gerilim ve dram türündedir. Yabani – Wilding filmi 2018 yılında vizyona girdi. Film sinemalarda istenilen başarıyı yakalamış durumda görünüyor. Filmin başrol oyuncusu olarak Bel Powlev’i görüyoruz. ayrıca filmde bu oyuncuya Liv Tyler, Brad Dourif, James Le Gros, Mike Faist, Troy Ruptash ve Charlotte Ubben gibi tanınmış isimler eşlik ediyor. Filmin senaryosunu, filmin yönetmeni FritzBöhm ve Florian Eder imzası bulunuyor.

torrent indir

Yabani – Wilding filminin konusunu kısaca açıklayacak olursak. Bri genç kız ile kurtadam efsanesinin birleştirilmesi diyebiliriz. Filmin içeriği hakkında bilgi verecek olursak. Anna, doğduğundan itibaren baba diye bildiği bir adam tarafından, toplumdan ayrı bir şekilde büyütülüyor. Bu adam Anna’nın gerçek kökenini çok iyi bir şekilde, Anna’dan gizlemiştir. Anna, daha sonra polis koruması altına alınır ve burada gerçek dünyaya adım atmaya başlar. Fakat Anna’da değişiklikler olmaya başlar, Anna, normal hayata alışmakta zorluk çeker. Aynı zamanda Anna’nın içinde kana karşı bir susamışlık hissi vardır. Anna, bu hisleri ile savaşırken , kendini vahşi doğaya doğru sürüklenirken bulur.

Yabani – Wilding filmi, korku, gerilim ve dramı bir arada barındırmasından dolayı çok güzel ve ilginç bir film olmuş. İzlerken insan aynı anda değişik duyguları bir arada yaşıyor. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Yabani – Wilding torrent indir seçeneği ile sizlerin evine konuk olacaktır.

 

FİLMİN ADI

Yabani – Wilding

IMDB Puanı

5,5

FİLMİN TÜRÜ

Fantastik, Dram

OYUNCULAR

Liv Tyler – Brad Dourif – Bel Powley

YÖNETMEN

Fritz Bohm

Yabani - Wilding Filmi Torrent İndir

Yabani – Wilding Fragmanı

Yabani – Wilding Fragman – 2

Yabani – Wilding – En İyi Sahne

İyi Seyirler.

Benzer Filmler

Bu Nasıl Sarışın 2 2003 Türkçe Dublaj Ücretsiz full indir
Kokowääh 2011 Türkçe Dublaj Film indir
Fasulye 2000 yerli film ücretsiz full indir
Kung Fu Panda: The Kaboom Of Doom 2011 Türkçe indir