Yeni Gelin 3. Sezon 62. Bölüm 1080p indir

Yeni Gelin 3. Sezon 62. Bölüm 1080p indir
torrent indir

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin’de başrolleri Jessica May ve Tolga Mendi paylaşıyor. Dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu da yer alıyor. Dizisinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor. Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği Yeni Gelin, deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile Show TV’de

Bella, Madrid’de doğmuş, İstanbul’da yetişmiş güzeller güzeli bir genç kızdır. Annesi İspanyol, babası Türk’tür. El bebek gül bebek yetiştirilmiş Bella’nın, herkesin özendiği bir yaşam stili vardır. Anadolu’da doğup büyüyen, kalabalık bir Türkmen aşiretinin oğlu olan Hazar Ağa ise ailesinin göz bebeği, kara kaşlı, kara gözlü yakışıklı bir delikanlıdır. Aile kültürü birbirinden çok farklı olan Bella ve Hazar, birbirlerini görür görmez aşık olurlar. İkili arasında filizlenen aşk, gitgide daha tutkulu bir hal alır. Sevdadan gözü kör olan Bella’nın ailesi Hazar’ı ona uygun bulmamakta ve bu ilişkiyi onaylamamaktadır. Hazar tarafında da durum benzerdir fakat ikili aşklarını mutlu sona erdirmek konusunda kararlıdır. Ailelerinden gizli bir şekilde nikah kıyan Bella ve Hazar Ağa’nın evlilik tarihleri, aynı zamanda, yaşayacakları zorlukların miladı olacaktır. Evlendikleri haberi Hazar’ın ailesinin yaşadığı konağa bomba gibi düşen genç çifti zor günler beklemektedir. Aşkın en saf halini yaşadığını düşünen Bella, konağa yerleşmesiyle birlikte evin kadınları tarafından yapılan haince planlara maruz kalır. Bella ile Hazar Ağa’nın aşklarının defalarca sınanmaya maruz kalacağı hikayede, Bozok Aşireti’nin yeni gelini olan Bella için zor ama bir o kadar da komik olaylarla dolu günler çok yakındır.

Yeni Gelin, İstanbul’da filizlenen Bella ile Hazar aşkının Mezopotamya’nın egzotik topraklarına kök salma mücadelesini anlatıyor. Zıtlıklarla dolu bu mücadelede çekişmeler olsa da dayanağı aşktır.

Benzer Filmler

Deccal 2 2017 1080p full indir
Elimi Bırakma 1. Sezon 18. Bölüm 1080p indir
Şahin Tepesi 1. Sezon 1. Bölüm Sansürsüz indir
İstanbullu Gelin 3. Sezon 63. Bölüm Sansürsüz indir